Jaunums Latvijā MagneCit – ar Skandināvijas kvalitātes zīmi

Magnija citrāts un B6 vitamīns - kāpēc vienmēr kopā?

Kāda ir magnija loma cilvēka organismā? 

Kaulos un muskuļos atrodas lielākā daļa no kopējā magnija daudzuma cilvēka organismā, un gandrīz ceturtdaļa no tā izvietojas pārējās ķermeņa šūnās. Tas nozīmē, ka magnijam ir liela nozīme normālā nervu un muskuļu funkcionēšanā, sirds ritma uzturēšanā, imunitātes veicināšanā, kā arī kaulu un zobu attīstībā un stipruma nodrošināšanā. Tam ir svarīga loma gan normālā šūnu funkcionēšanā un dalīšanās procesā, gan arī enerģētiskajā vielmaiņā.

Cik daudz magnija ir nepieciešams uzņemt?

Atkarībā no cilvēka vecuma un dzimuma diennaktī  ir nepieciešami aptuveni 310–360 mg magnija. Tā kā magnijs mūsu organismā neveidojas, visu nepieciešamo daudzumu ir  jāuzņem ar uzturu. 

Magnijs uzsūcas tievajās zarnās, nokļūst asinīs un ar tām tiek nogādāts visiem organisma audiem. Par “magnija avotu” tiek uzskatīti spināti, pupas un zirņi, rieksti, žāvēti augļi, graudaugi, īpaši rupja maluma miltu produkti, un jūras produkti. Atklājumi rāda, ka no visa ar uzturu uzņemtā magnija uzsūcas tikai aptuveni viena trešdaļa.

Magnija iekļūšanu šūnās veicina B6 vitamīns, tāpēc preparātos šīs vielas parasti tiek kombinētas. Savukārt magnija citrātam piemīt laba uzsūkšanās spēja, organisms spēj viegli to izmantot, tāpēc šī magnija forma ir viena no efektīvākajām.

MagneCit magnija citrāts + B6 vitamīns 100 tabletes

Skandināvijas kvalitāte! Ražots Somijā.

Magnija citrāts + B6 vitamīns:

  • palīdz samazināt nogurumu un nespēku,
  • veicina normālu nervu sistēmas darbību,
  • palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

Magnijs:

  • nodrošina normālu muskuļu darbību,
  • veicina elektrolītu līdzsvaru un normālu olbaltumvielu sintēzi,
  • palīdz uzturēt kaulu veselību.

Iepakojumā 100 tabletes. Dienas deva 2 tabletes satur 300 mg (80% NRV) magnija, 3 μg (214% NRV) B6 vitamīna. (NRV – uzturvielu atsauces vērtība dienā.)

Lietošana: pieaugušajiem 2 tabletes dienā.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

MagneCit magnija citrāts + vitamīns B6

Kur pirkt?

MagneCit pirkt InternetAptieka.lv